Ta kontakt med oss

Hovedkontor & Besøksadresse:
Bommestad
Sørlandske hovedvei 313,
3270 Larvik

Telefon:
331 30 540

Postboks:
2168, Stubberød 3255 Larvik

Nøkkelpersonell

Lars Thunberg
Daglig Leder

Tilbud, administrativt, tekniske løsninger,
innkjøp, flytavretting

Telefon: 0047 95707277
lars@thunberg.no

Anita Tvedten
Regnskapsansvarlig

Telefon: 0047 91823764
anita@thunberg.no

Ronja Thunberg Borgen
Personalansvarlig

Telefon: 0047 91649035
ronja@thunberg.no

Bjarne Eigebrekk
Anleggsleder

Telefon: 0047 99123111
bjarne@thunberg.no

Stian Ekenes
Verneombud & Formann

Telefon:  0047 92884988
stianekenez@gmail.com

Hans Holtan
Anleggsleder

Telefon: 0047 40105657
hans@thunberg.no

Lars Gundersen Waale
Formann

Telefon: 0047 95168213
lillelars@thunberg.no

Øystein Abrahamsen
Driftsleder

Telefon: 0047 99423444
oystein@thunberg.no

Audun Hartveit
Anleggsleder

Telefon: 0047 90641870
audun@thunberg.no

© THUNBERG ENTREPRENØR AS - Alle rettigheter reservert | Nettløsning levert av Insite Media AS