Kontakt

Har du noen spørsmål eller ønsker å komme i kontakt med oss?

Hovedkontor & Besøksadresse:
Bommestad
Sørlandske hovedvei 313,
3270 Larvik

Telefon: 331 30 540

Fakturainformasjon:
Thunberg Entreprenør AS
Postboks 2168 Stubberød
3255 Larvik

Faktura sendes som EHF til:
fakturatilthunberg@ebilag.com

Hvis faktura i EHF-format ikke kan benyttes bruk: faktura@thunberg.no

Lars Thunberg
Daglig Leder

Tilbud, administrativt, tekniske løsninger, innkjøp, flytavretting

Telefon: 0047 95707277
lars@thunberg.no

Ronja Thunberg Borgen
Permisjon

Telefon: 0047 91649035
ronja@thunberg.no

 

Jøril Jahren
Regnskapsansvarlig

Telefon:  0047 95877337
joril@thunberg.no

Anette Wien Nybakk
Personalansvarlig

Telefon:  0047 91666333
anette@thunberg.no

Stian Ekenes
Verneombud & Formann

Telefon:  0047 92884988
stianekenez@gmail.com

Hans Holtan
Anleggsleder

Telefon: 0047 40105657
hans@thunberg.no

Lars Gundersen Waale
Anleggsleder

Telefon: 0047 95168213
lillelars@thunberg.no

Øystein Abrahamsen
Driftsleder

Telefon: 0047 99423444
oystein@thunberg.no

Rune Skogmo
Prosjektleder

Telefon: 0047 95002260
rune@thunberg.no