Contact us

Address
Bommestad
Sørlandske hovedvei 313,
3270 Larvik

Phone:
331 30 540

P.O. Box:
2168, Stubberød 3255 Larvik

Administration

Lars Thunberg
CEO

Offers, administrative, technical solutions,
purchases,

Phone: 0047 95707277
lars@thunberg.no

Anita Tvedten
Accountant

Phone:  0047 91823764
anita@thunberg.no

faktura@thunberg.no

Ronja Thunberg Borgen
Human Resources (HR)

Phone: 0047 91649035
ronja@thunberg.no

Einar Lunde
Engineer / Site Manager

Phone: 0047 99123111
einar@thunberg.no

Stian Ekenes
Safety-representative & Foreman

Phone: 0047 92884988
stianekenez@gmail.com

Hans Holtan
Site Manager

Phone: 0047 40105657
hans@thunberg.no

Lars Gundersen Waale
Supervisor

Phone: 0047 95168213
lillelars@thunberg.no

Øystein Abrahamsen
Operating Manager

Phone: 0047 99423444
oystein@thunberg.no

Audun Hartveit
Site Manager

Phone: 0047 90641870
audun@thunberg.no

© THUNBERG ENTREPRENØR AS - Alle rettigheter reservert | Nettløsning levert av Insite Media AS